Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 42242

Nekiálltam még-egyszer......geryke89   elmondása szerint,csak egy fél menetet vágott le....én meg egyet....ezért,elősszőr úgy raktam össze,hogy egy vékony alátétet raktam a rugó mögé,és az anyát is túl húztam,de kézzel !! és nem is olyan nagyon...

 

Másodszor, kivettem az alátéteket és úgy raktam össze..és úgy húztam meg az anyát KÉZZEL !(alig) hogy a "stiftek" 2,5 mm-re állnak ki. Aztán próba....na most tényleg nagyon könnyű lett a kormány !!! Álló helyzetben 1 újas ! Éppen úgy,mint MTZ-Betyár videóján..:-)

 

Viszont az olaj,nagyon sűrű már benne....gondoltam felhígítom egy kicsit....tettem bele fél liter hidralika olajat..ennyi volt még itthon..:-) Aztán próbálgattam,és hirtelen,megint akadozott a kormány..főleg mikor telkeztem tekerni a kormányt..mikor már megindult,kicsit könnyebb lett..

 

Aztán észrevettem,hogy valami a szar,spriccelt kifelé..:-) Hát úgy fel habosodott az olaj,hogy a beöntő nyíláson nyíláson a sapka alól nyomta kifelé !:-)) ..gondolom,a kétfajta olaj,nem csípte egymást....

 

Szóval,teljes szervó olaj csere lesz ! Milyen olaj a legjobb bele ?

Most úgy gondolom,ha lecserélem az olajat,akkor minden fasza lesz....(remélem)