Bella78 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 11145

Kedves MogyiGazdik! Koszi az erdeklodest, Szotyi ketrece nincs olyan magas, mint a Ditty Mazsolajanak ketrece(videon lattam), viszont alapteruletre kb. olyan, nagyon jol erzi benne magat, a tolem telheto legjobban rendeztem be, szerintem szereti, legalabbis ahogy leszurom a viselkedesebol. A korat nem tudom sajna, de nagyon kicsi meg, kereskedesbol vettem, es abban a dobozban hoztam haza, amiben a tenyesztotol szallitottak a kereskedesbe, az volt a dobozon, hogy legfiatalabb, lany. Tenyleg pici a tobbiekhez kepest amiket latok kepeken meg videon, meg a kis farka sem olyan lompos, kis tokmag, nagyon edes. Es annyira orulok, hogy foglalkoztak vele, mielott hozzam kerult, mert nem fel a kezemtol, baratsagos kis mokus, csak nagyon turelmesnek kell lennem ahogy irtatok, hogy hetekig meg ne engedjem ki, nem szeretnek semmit elrontani, hogy joban legyunk a tovabbiakban is :))))))

Nagyon tetszett neki kint, es rosszul esett visszamenni,remelem csak ezert raplizott, a szivem megszakadt erte, de kis ido utan megnyugodott, es minden a regi,nem haragszik :))) ma is az ujjamrol nyalogatta a joghurtot, naponta tobbszor kinyitom az ajtajat, bedugom a kezem, odajon, megsimogatom, kezembol adok neki valamiket, elfogadja, es nem akar kiszokni az ajton, mintha nem is emlekezne, hogy kint volt. Bent is szokott jatszani, nagyon cuki, latszik rajta mikor jatekos kedveben van, de mar alig varom, hogy kint is lehessen, csodalatos elmeny, mikor kint kozelit hozzam, es kacerkodik, incselkedik.

Remelem tenyleg jol erzi nalam magat, mert azt szeretnem, hogy a legjobb elete legyen!!

Ha majd par het mulva kiengedem es nem akar visszamenni, mi a legjobb modszer a beterelesre, ez jo ahogy kivettem a kuckojat es belemaszott, visszatettem? Nem fogja megutalni a kuckojat, mert az csapda is egyben? Lehet, hogy valami kis szallito dobozt kene venni neki amibe becsalogatom, es visszateszem?                                                   

Előzmény: MogyiGazdik (11141)