hadtjuk Creative Commons License 2011.03.17 0 0 113971

Lepkéért rajongó Túratársak!

 

Úgy néz ki megjavult az email szerverünk. Tehát megint elérhető vagyok email-en. Jelen pillanatban 1.5 helyünk van még a kocsiban (Tibet még nem jelzett vissza) Buda-Vonyarcvashegy-Buda távra költségmegosztással. (Öszköltség 14 eFt, de lehet alkudni.) Ha valaki(k) még csatlakozni akar(nak), szombaton 6 óra környékén vágtáznánk végig Budát. (Nagykovácsi 5.35, Pasaréti tér 5.50, Osztyapenkó 6.05.) Körülbelül 8 órakor indulnánk a túrán, és én 8-9 órás menetidővel számolok. Budára vissza érkezés ~ 18-19-kor. További részletek 113948 hozzászólásban (előzményben). Ami azóta változott, hogy most már biztos, hogy én mennék kocsival.

Nagyestélyit kéretik otthon hagyni, mert az én kocsim (ahogy magam is) nem piperkőc. (A benne lévő sármennyiséget és a sárral kent felületet nehéz fölülmúlni.) Mondjuk annyi kérésem lenne, hogy ha akad dohányzó túratárs, az a kocsiban szüneteltesse nikotin és egyéb károsanyag kibocsájtását. A jelentkezés határideje holnap dél, azért, hogy még le tudjuk egyeztetni a találkozót  email-en. Lehet később is jelentkezni 17-h-ig, de akkor az már csak mobilon. Sőt, aki szeret kockáztatni, az szombaton reggel 5.30-tól is bepróbálkozhat mobilon, ha lesz addig még hely, és időben el tud helyezkedni a Nagykovácsi, Pasaréti tér, Osztyapenkó, M7 útvonalon.

Előzmény: hadtjuk (113949)