Lonestar64 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 4100

Műszer nélkül szerintem is csak gányolás a dolog, be lehet valamennyire állítani, de nem az igazi.

Nos, nekem az eredeti 60-as tányér van fenn, és meg is lennék elégedve, vele DE......

Nem tudom eldönteni mi lehet a gond, de amióta átköltözött a UPC nekem mindig van valami kis gond, de kezdem azt hinni, hogy nem az antenna, vagy az új pozíció a gond oka. Pl. Napokig nem volt EPG-m azután tegnap lett. Tegnap az RTL nézhetetlenül pixeles volt, de a többi csatorna nem. Időnként pár másodpercre megáll az adás, azután folytatódik. Gondolom a beltéribe épített jelszint, és jelminőség mérő eléggé szubjektív eredményt mutat, de az a furcsa, hogy mindig nagyobb jelet, és jobb jelminőséget jelez, mint az astrán. Ennek ellenére rendszeresek az ilyen problémák. Pedig amúgy nem panaszkodhatok, mert a szakadó hóesésben, vagy amikor szinte sötét volt délben olyan borulás volt, akkor meg probléma mentesen jöttek a csatornák.

Volt aki azt javasolta, hogy le kellene cserélni a beltérit, de nem tudom eldönteni, hogy érdemes lenne -e. A boltban ahol annakidején szerződtem, mondták, hogy ha beviszem a beltérit kicserélik, de az ezüst Philips helyett a humax-ot adnák, éshát vannak fenntartásaim.

Szerintetek....???