robertó69 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 48782

Ezt a hozzáállást végképp nem értem! Lövésztársam az egyesületből:62 éves.Indul a versenyen nyugodt szívvel,pedig ő is pisztolyozik,mint én.Bandóbá-Isten éltesse ezúton is- még szemtelenül fiatal,de ő sem a junior kategória,indul a versenyen,ha minden igaz :-)). A versenykiírásban nem véletlenül szerepel az amatőr és a "profi" kategória külön bontva.Évekre visszamenőleg ellenőrizhető, ki felel meg a versenykiírásban szereplő "profi"-nak, és az a személy biztosan nem fog egy kategóriában lőni Veled.Akiktől inkább a "profik"-nak van félnivalójuk,az a pár ifjú hölgy(van,aki még 18 sincs) az indulók között,aki nyílt irányzékos kategóriában fog odaállni a versenyre,és borítékolom,hogy a távcsöves csapat eredményeit is erősen szorongatni fogja:-)) Ha módod van,látogass ki Tatabányára,vagy más,közeli versenyre,mert biztosan nagy élmény lesz a sziluett lövészet,vagy az FT-HFT verseny!Mi is terveztük a kilátogatást, de más fontos dolgok miatt ez most nem jön össze nekünk.A mi tervezett versenyünk azonban teljesen másról szól majd,mint a tereplövészet,vagy a sziluett: itt az emberi tényező egy része le lesz redukálva könnyítésekkel(támaszték),hogy-nem titkolt szándékkal-átfogó képet alkossunk arról,mire képesek az egyes fegyvertípusok.Másrészről viszont(szóráskép)nehezítünk,hogy a lövész képessége is dominálhasson a technika mellett. Az utolsó hely,meg a lealázás stb. részt meg végképp nem értem: ha én így álltam volna  a témához bármely eddigi versenyem előtt, akkor egyrészt nem tanultam volna abból a számtalan vereségből semmi hasznosat, más részről pedig lemaradtam volna rengeteg kellemes élményről,barátságokról, jó társaságról,stb. Szerintem, aki rendszeresen eljár versenyekre,és ide is írogat-vagy  csak csendben olvas-,az egyet ért velem abban,hogy a győzelem mellett ez egy nagyon fontos dolog-ha nem a legfontosabb:-)))

Bár azt nem garantálom,hogy senki nem szívná a véredet verseny alatt(ha a két Sanyi ott lesz,akkor viszont garantálom:-)))  )de ez, ebben a társaságban, és főleg stílusban, előadásmódban már fel-fel ér egy dícsérettel....:-))))))

Előzmény: Törölt nick (48770)