jacint53 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 386

"Üdvözlet mindenkinek!

Mivel Csongrád Megyei vagyok, így én is Szegeden voltam sokszor bizottság előtt. Az én tapasztalatom az, hogy aki igazán beteg attól megpróbálják elvenni a %- ot. Még várakoztam volt olyan, hogy szobájából kijött Dr. K Mária és odahajolva az egyik várakozóhoz és úgy mondta a nevét. Gondolom nem tudta ránézésre a többieknek a nevét. De hozzá majdnem mindenki úgy ment be. Ugyan ez a K Mária, a 86 éves súlyos demenciás, nagyon rosszul látó anyósomnak nem adta meg a súlyos fogyatékos minősítést, mivel csak a szemorvos leletét vette figyelembe. Ellentmondásos határozatot hozott, amit még az Államkincstár se fogadott el. Másodfokon benyújtástól egy évre adták meg visszamenőleg még jó hogy megérte.
Neki így sikerül a statisztikát helyreigazítani, aki beteg az nem beteg, aki fizet az beteg.
Nekem tavaly I.- II. fokon is a volt 67-% helyet 42%-ot adtak. I. fokon kihagytak 5 diagnózist, II. fokon, amit az I.- nél kihagytak azt figyelembe vették, de kihagytak helyette másik 5-öt. Harmadfokon az igazságügyi orvos szakértő, mind két határozatot helyben hagyta, Tárgyaláson megkérdeztem mivel a szakvéleménybe semmi indoklás nem volt, hogy melyiket fogadta el a két különböző határozatból, azt mondta, hogy mind a kettőt. A bíró azt mondta onnan még tolókocsis betegek se mentek ki nyertesen. Sajnos a Bíróságok se tudnak igazságos döntést hozni mivel a bíró nem orvos a szakértő pedig felveszi az igen magas díjat a semmiért. Legjobb tudomásom szerint, Dr. K. Máriának a lánya, is Dr. K. Katalin Szegeden igazságügyi orvos szakértő a legszemeltebbek közül."