Mr. WHITE Creative Commons License 2011.03.10 0 0 1780

Igen,nekem sem önmagában azzal van bajom,ha 30 körül van egy csapat kerete. Viszont a Milan BL győztes csapata és a 2010 nyara közti időszak elgondolkodtató. Illetve az is,hogy a Pirlo-Gattuso(Ambro),Seedorf-Kaká középpályáról ki nem tagja még mindig a keretnek. Szerintem durva túlzás,hogy 4 évvel később sikerül felfrissülni. Különösen úgy,hogy a kettő között nem igazán szerepelt az elvárások szerint a Milan.  Az Internél pedig szintén a nyár lehet döntő. Függetlenül attól,hogy idén mit csinál a csapat jó lenne nem 2014 nyaráig várni ,hogy a Zanetti,Sztankovics,Motta,Cambiasso középpálya szerződései lejárjanak és jó lenne Sneijdert nem eladni mondjuk 2012-ben valahova. Nyilván ez így nem valószínű,de az analógia azért szerintem érthető,pláne a 31 éves hősünk 3 éves szerződéshosszabbítása után és az idei teljesítményét látva. Nyilván Ranocchia és Pazzini pozitívum, de Balotelli és Santon távozása például aggasztó is lehet(nyilván ez is összetettebb) . És van egy tonna hasonló kérdés, illetve sok BL kudarc és 1-1 kiugró siker. A Juvéért sem aggódom, valamikor csak eltalálják az arányokat és azért ők viszonylag jó eséllyel tudnak összekukázni egy egészséges klubmodellt. Ami jobban aggaszt az a többi csapat állapota. Nagyon közel van egymáshoz szezonfüggően kb. 5 csapat a Juve,Lazio,Roma,Napoli,Palermo,Genoa,Sampdoria, Udinese stb. közül ,de azt ,amit most a Spurs csinált és amit valószínűleg a City fog nemsokára,hogy a milánóhoz hasonló,sőt aggasztóbb problémákkal is szembenéző Pool,MU, Chelsea közül valakinek a helyére ugrik a BL-ben kb. ugyanolyan eredményeket hoz,azt nem nézem ki a fentebbi olaszokból. És 3 BL hellyel és két a Serie-A-ban masszív milánóival nem is látom az esélyt,hogy valaki meg tudjon erősödni normálisan,de majd meglátjuk.

: =

Előzmény: amaurote1 (1773)