Pucros Mackó Creative Commons License 1999.01.28 0 0 133
Fehér Tigris, fogadni tudni kell:-)) nyilván elég korán nősültem ahhoz, hogy előtte sok tartós kapcsolatom nem lehetett. Pedig negyvenhét éves voltam, és már mögöttem volt egy huszonegy, egy tizenhárom, egy harminckét éves kapcsolat - most nem sorolom a hat db. 1-4 év közötti tartamú futó kalandomat, de csak mert a tartós kapcsolatokat említetted. Szóval ez a három tartós tényleg nem sok:-).
De hogy jön ez ide?
Házasodáskor úgy éreztem, hogy nagyságrendileg elég a tombolásból. Nem érzem most sem, hogy tévedtem volna. Abban tévedhettem viszont, hogy ezt akkor még fontos szempontnak tartottam.

mama, te a gruppenszex ellen érveltél, észrevetted? Pedig nem arról volt szó. Az érdektelenségről pedig annyit, hogy amit mondtam a szituációról, azt nehéz lehetett úgy érteni, hogy hidegen hagy az ügy. Sőt, nagyon is kívánom, hogy érezze magát minél jobban! Mi a vérvörös túró a szeretet szerinted, ha nem az, hogy jót kívánunk a másiknak? Addig fontos a másik öröme, amíg egyedül tőlem kapja? Ez mi?
Hát ha az a cél, hogy minél jobb legyen neki, hát ugyan miért ne fogadnánk szívesen, ha más is segít ebben?

Maminti: ez az eltartásos dolog egyáltalán nem magától értetődő. Végül is egyenrangú felek szövetségéről volna szó.