Antisystem Creative Commons License 2011.03.01 0 0 220

De gondolom, majd ha a te lábadba márt egy ilyen mini-gyilkos egy bicskát, és majd kinyiffansz,

Ezt ismerem, ez a halálbüntetéses topicoknak szokott örök érve lenni, hogy "majd ha a te", "majd ha a te gyerekedet", "majd ha a te anyádat" ... ez valszeg engem tényleg másként érintene (n.b. személyesen) node az igazság szempontjából ez indifferens.

 

 többség azon a felén, ahol bármikor leszúrhatja esetleg egy ilyen kis görcs komolyabb büntetés nélkül. Mert megint simogassuk csak a kis szűz lelkét.

Miért, te mit szeretnél, mit csináljunk vele? Szerinted a saját döntéséből lett olyan, amilyen?

 

 Egyébként ezt a szoftver-lopásos hsz-t nem tudom milyen érdemi párhuzamban és súlyban tartottad értékesnek

Tökéletes példa  a farizeus magatartásra...

 

Az a baj, hogy valószínűleg a drásga kriminológus is egy ilyen okostojás

Milyen? Tudod, szerintem te abban a tévedésben vagy, hogy ez bármiféle "okostojás"-ság kérdése. Hát nem. Az etikámmal nem egyeztethető össze, hogy olyqat büntessünk, aki legfeljebb eszköze volt a bűn elkövetésének, de nem felelőse. Persze, le lehet csukni a 12 évest is, meg végsősoron le lehet csukni a kést is, hisz az oltotta ki az áldozat életét...

 

ÜdV

 

Előzmény: Törölt nick (219)