Törölt nick
2011.02.26
|
|
0 0
40
|
Egy totálisan üres kasszával rendelkező, tönkre ment országnak nem mindegy, ki a miniszterelnöke? Innen ezeket nem elűzni fogják, hanem szerintem a lóvéjuk már valahol külföldön van, hogy az összeomlás előtti napon elhúzzák innen csíkot. |
|