peelover Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3060

Sziasztok! Nekem a legnagyobb vágyam a pisifürdő. Ezt én a következő képpen képzelem el:
Egy kisméretű folyadéktartó kádszerűség, mint pl. egy kisebb felfújható medence közepén helyet foglalnék, vagy egyedül, vagy másodmagammal, esetleg még többen. De maradjunk az egyszemélyes verziónál. Tetőtől talpig jó vastagon felöltözve, esetleg némi kiegészítőkkel magamon, mint pl. egy kámzsa, vagy egy szájpecek, ami jó szélesen tartja nyitva számat stb... várnám a játék többi résztvevőjét. Itt gondolok kb 30-40 főre, de természetesen minél nagyobb számban vesznek részt, annál nagyobb az élvezet. Ahogy a résztvevők körém gyűlnének természetesen a nedűjük iránti vágy izgalmától már egyre nehezebben tartanám a vizeletemet, és indulás képpen, azt szépen magam alá is engedném. (Érdemes úgy kezdeni ezt a szertartást, hogy már olyan erős legyen az emberben a pisilési inger, hogy ne tudjon felegyenesedni.(ezt azért már sikerült többször is kipróbálnom!)).Ezek után mikor ezt a többi résztvevő körém gyűlve figyelemmel kísérte, szépen elkezdik ők rám engedni a saját nedűjüket. Minden egyes pillanatát nagyon élvezném ennek a játéknak, természetesen igyekeznék minél több ízmintát is gyűjteni. Hatalmas örömmel töltene el, ha minden porcikám jó alaposan el lenne áztatva. A legnagyobb látvány az lenne, mikor a csapat utolsó tagja is végzett pisisugarának testemre képzésével, a medencében körülbelül már ülő helyzetben derékig ér a nemes sárga aranyfolyadék. Innentől kezdve nagy érdeklődéssel figyelhetné végig a titkos társaság, ahogyan én a pisitenger alá merülök, és vastag ruházatommal együtt eltűnök a felszínéről. Ezt a folyamatot aztán addig ismételgetném, még a szemem teljesen be nem vörösödik ettől a csodálatos élménytől. Addig játszanék még a helyemen, és folytatnám az élvezkedést, míg nem a csoport úgy érzi, hogy hólyaguk megérett egy újabb adag aranyzuhatagra. Azt is természetesen a vastag, teljesen eláztatott öltözékemben ugyan olyan lelkesen fogadnám.

Akinek tetszik a dolog, és esetleg érdeklődik, esetleg hozzászólva, vagy csak beszégetne egy jót a témában nyugodtan írjon: wetsport001@gmail.com