bogreg75 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 23810

Egy kis hiábavaló kitérő után alibiman javaslatára én nemrég tetettem be a dension egyik cuccát, usb és ipod csatlakozó a kesztyűtartóban szépen beszerelve, ezen kívül semmi sem látszik. A gyári kijelzőn jönnek a számok, albumok címei, úgy működik, mint egy cd-tár. Nem olcsó, de legalább működik és teljesen gyárinak látszik. Az enyém már faceliftes, ibusos, a korábbiakbam azt hiszem, a szöveg megjelenítése nem igazán megy. Viszont, ha van telefon a kocsiban, akkor a bluetoothos kihangosító is megoldható. Amúgy ha kell vkinek CD-tár 99 előtti kocsihoz hátsó kárpittal együtt, jelentkezzen bátran, nálam csak útban van.

 

Olvasom a fogyasztás adatokat. Nekem múlt heti tapasztalat a 728 80% óra szerinti 150-es autópálya 10% kanyargós hegyi út, 10% országút, full teli pakolva 8,7-es átlagot hozott a BC szerint, de az azért csal rendesen (nálam legalábbis) valóságban inkább vhol 9,3-9,5 között, de azzal is elégedett voltam. Különösen úgy, hogy a havas hegyi szerpentinen, ahol az elsőkerekes laguna már nem bírt felmenni új continental téli gumival, ott végül a hátsókerkes, erre elvileg alkalmatlan 7-essel húztuk fel. Na az azért meglepő volt.

Előzmény: Törölt nick (23796)