Törölt nick Creative Commons License 2011.02.19 0 0 245269

Eddig benned nem találtam semmi kivetnivalót és nem is tudtam hogy van ilyen oldalad is.

Namost tudod, én GRÉMIUMI tag vagyok. A topikösszevonás és a hozzászólási jogok megadása a MODERÁTORI kategóriába sorolható. Nem tudom miért nekem mondod illetve mondjátok BPO-804-gyel, akarom mondani most éppen jelenleg BPI-772-vel, aki elfelejtette BPO-8104-es jeszavát, hogy nincs engedély, hogy előbb kellett volna jogokat adni. Első körben. Leírom nektek ésszerűen, hátha megértitek.

Elterveztem, hogy megépítem a BKV lakóparkot Mucsaröcsöge mellett. Először adjam el a lakásokat, majd utána ép ítsem fel a lakóparkot?

Szerintem először meg szokták építeni a házakat, majd eladják őket.

De fogalmazhatok úgy is, hogy először meg kell csinálni egy topikot, amibe majd engedélyt adok a hozzászólóknak. Magyarul: Ha nincs összevonva a két topik, mégis mibe adsz engedélyt? A Levegőbe?

Mert ugye megszünt a mind a két topik, más lett az azonosítója, ezért is kellett új linken belépni.

Remélem érthető voltam és világos.

Ha valami ilyesmi kérdésetek van, miért a grémiumnak teszitek fel?

Talán a moderátori szoba csak felesleges hülyeségek beírására vonatkozik? Szerintem cipőt a cipőboltból, topikösszevonással és hozzászólási jogokkal a moderátorokat keressétek.

 

A Grémium azért van a zárt topikokban, mert:

  • Összeszedik a tagok a névsorát, akik majdan hozzászólhatnak a fórumhoz
  • új jelentkező esetén elbírálják, hogy hozzáértő, illetve van hozzá esze, stb
  • Akik nem képesek együttműködni a többiekkel, azokat több alkalommal figyelmeztetik, majd megkérik a moderátort, hogy helyezze az engedélyét inaktív státuszba.

Elnézést, de így a sok negatív levél és hozzászólás után kicsit kiakadtam. Nagy levegő. :-D

Előzmény: Humarci (245240)