osztin Creative Commons License 2011.02.18 0 0 2941

igaz nekem nem tacsiban volt olyan kutyám akitől féltettem a gyerekeket de ha egy gyereknek értelmesen elmagyarázod ,hogy akkor simogathatja meg ha te engeded és a kutyánál alkalmazod Milán modszerét ugy,hogy amikor te megtöröd a dominanciát és a kutya nyugodt állapotban van akkor simogassa meg csak a gyerek, ha nem veszi jó néven a kutya ismétled addig a megadő állapotba kerülést mig eltüri nekem egy rottival sikerült elérnem de szerintem a tacsik sokkal hamarabb levágják mit akarsz, mint mondjuk a rotti,

 

szerintem ez a gerincprobléma nagyon genetikán is alapszik, hogy a családfában volt-e ilyen betegséggel küszködő valaki még akkár az ősők között mert akkor lehetséges de nem biztos ,hogy időnként felbukkan.

 

napokban itt a neten akadtam egy külföldi lapra tacskó gerincproblámáinak eredete volt a cim magyara leforditva, és ott olvastam, hogy  azt is meg kell figyelni általában a kanok hordozzák recesziv alapján ezt a betegséget, és azt is megfigyelték nagy %-ban szuka kutyán nem fordul elő érdekes egy tanulmány volt, megprobálom neked vissza keresni és berakom

 

ezek a vitaminok amit irtál emberi részre gyártottak vagy kimondott kutyák részére?

Előzmény: ncsk (2934)