Gyöngyös75 Creative Commons License 2011.02.17 0 0 2372

Bezs!

Köszönöm a bíztatást, most rám fér! :-)) Remélem sikerülni fog. 

 

Südve!

Hát a fejlesztéssel kapcsolatban most én is el vagyok keseredve. Ahogy korábban lelkesen újságoltam, mi kaptunk egy swash-t. Nagyon örültem neki, mert azt reméltük, hogy ettől majd milyen jó lesz a lába. Hát nem lett. Sőt. Most a jobb lába térdtől lefelé elkezdett befelé csavarodni, a lábfejét, ami már előtte keserves munkának hála teljesen kiegyenesedett, megint totál befelé fordítja, és egyáltalán nem akarja azt a lábát terhelni. Nemsokára csináltatunk majd egy új röntgent, kíváncsi vagyok, hogy most hogyan áll a csípője, mert ha nem a kívánt eredményt hozta, akkor nem biztos, hogy nekünk ez az eszköz olyan jó.

 

Hát, azt hiszem Tunyogi Erzsébetnek tökéletesen igaza van!!! Antikváriumba az egyik könyvét nagy nehezen be tudtam szerezni, és csodálatos dolgokat írt le benne. Különösen az esettanulmányokat szerettem, ahol leírta, hogy milyen reménytelennek hitt esetekben is kitartó fejlesztéssel milyen csodálatos eredményeket lehet elérni. :-) Sokkal több ilyen terapeuta kellene, és ami nagyon fontos, hogy vidéken is nagyon nagyon jó lenne!! Legalább minden megyeszékhelyen!! Már az is nagy segítség lenne.