Törölt nick Creative Commons License 2011.02.16 0 0 48156

A 22 ezer Ft nagyon borsos, főleg egy olyan puskáért, ami már vadi új állapotában tushibás, csúnya karcok és kopások látszanak rajta. Kizárólag azért, hogy a fegyverről vélményt tudjak mondani, vettem egy ilyet és a letörős csövű változatot a cigányoktól egy piacon. Hibátlan karcmentes állapotban kértek értük 10 és 13 ezer forintot ajándék távcsővel. A letörős csövű nekem jobban tetszik, mert még hibátlan, a fixes rugóvezetője pár lövés után tört. Kizárólag a magánvéleményem, hogy ezért az árért már adnak használt Slaviát vagy öregebb lampartott és ezek a fegyverek jók és használhatóak is. Csak a saját véleményemet folytatva ez a két kínai csoda fabatkát sem ér, dúrva kidolgozás, ócska irányzékok még a fém is, brutális erejú visszarúgás és nehéz sütés. Nem mondom, hogy nincs olyan puskás ember akinek tetszik, mert miért ne lenne, de szerintem borzasztó az ár érték arány és akkor a vajon milyen precíz lövésre alkalmas témát nem is említettem. Akinek tetszik vegye meg, nekem nem tetszik, de elfér a gyűjteményemben. Egyszer sok év múlva ha már nem leszek, az unokák majd azt mondják, hogy figyeld milyen fasza puskát eszkábált a nagypapi, majdnem olyan mint egy gyári.

Előzmény: attack3 (48147)