zytasu Creative Commons License 2011.02.15 0 0 1989

Na akkor te megjártad a hadak utját – igy már értem – el tudom képzelni, hogy sajnáltad a már beállt szépségeket…erre még nem is gondoltam, hogy ez is előfordulhat…. Húúha..

 

A bambuszra már többen figyelmeztettek, tavaly egy mély árkot ástam elé – állitólag ez is hatásos – az idén a 3. éve, meglátom, hogy indul be , ha kell, akkor elé rakom azt a valamilyen lemezt, amit ajánlottak – hátrafelé mehet, ha tud és akar…

Lesz még egy sövényem, egy rézsű tetején.szélén, ott sem bánnám, ha hátrafelé egy kis bambusz erdőt alkotna…

 

Nagyon kiváncsi vagyok mit produkál az idén a császárfa, perzsafa, ginkgo, fekete fenyő , ezüstfa, ecetfa, fügék. Az óriásfürtű lilaakác – rózsaszinnek kellene lennie – tavaly nagyon beindult, jó lenne, ha megmutatná a virágát. A lilának is időszerű lenne virágoznia.

A rózsákat ősszel jól megtrágyáztam, szeretném, ha hálásak lennének érte.

 

Az idén a hátsókertet szeretném kialakitani és folytatni a tavalyi rendezést. Ha belegondolok, hogy csak a gazolásnál mi vár rám, hát…. felköthetem a gatyám…de majdcsak kiszoritják a növénykék, legalábbis remélem, hogy mindig kevesebb lesz…

Azt hiszem nagyon izgalmas lesz ez az év…

Előzmény: sameria25 (1988)