Bazsa69 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 48088

"Forrasztva, megcsiszolva, újrabarnítva, föléhordva...

Van még más hibája is annak a slaviának?

Ennél még a nagypapi slaviája is jobb lett volna nem???"

 

Az újrabarnítás még nem történt meg, a csiszolást a cső külső részén végeztem (tehát a teljesítményét és pontosságát nem befolyásolja), a föléhordás célzás-technikai hiba volt (egyszer már leírtam, azt sem olvastad el!), a forrasztás pedig - amit nem én követtem el! - szerencsére nem befolyásolta a puska pontosságát. Ezt mai lövésztársaim is megerősíthetik...   ;O)

 

A "nagypapi puskája": amit annak hirdettek, nagyon nem az volt (!), tehát nem a nagypapi a hibás.

Az igazi papa-puskákkal nem is volna semmi gond: zéró karbantartással, olcsó ólomlövedékekkel, de buherálás nélkül nem okoznak benne kárt (hacsak nem használták pajszernak). A gond az okostojás tuning-bubusok duplarúgós, reszelgetős és - igen!!! - csőbilincs-forrasztós barmolásaival van.

A mai lövészeten megnyugodtam: tapasztalt lövésztársaim segítettek beállítani a távcsövet és úgy érzem, nemcsak az én megelégedésemet vívta ki a Szlávia...    ;O)

Ez most nem kortes-beszéd, nem akarom eladni a 631-esemet, sőt nemcsak az itthoni lövöldözgetés céljából tartom meg, hanem HFT-kre is indulni szeretnék vele...   :O)

 

Egyébként meg a puska kézbe, a csülök meg levesbe való.  ;O)

 

Mostantól kötekedj mással, és főleg máshol!