krisztababa Creative Commons License 2011.02.10 0 0 1957

Sziasztok Drágáim, újra köztetek, s jelentem visszaolvastam mind a 14 oldalt! Gyönyörű képeket tettetek fel!

Alig várom a tavaszt, a teljes kertet át kell építeni (a tervek, kalkulációk nagyjából megvannak). Sajnos nagyon sok növény tönkrement a belvízben, de sikerült a nagy víz előtt az évelők jórészét tőosztani és biztos helyre menekíteni, így azért van állomány.

Aa 6 éves flamingó juharnak drukkolok nagyon, folyamatosan szivattyúztuk a tövétől a vizet, most úgy látom, már kezd rügyelni, nagyon remélem, nem érte kár, sírnék érte...

Kérdésem lenne: tavaly tavasszal lebujtottam a magnóliabokor 2 ágát (bemetszéssel, jó földdel, sziklanehezékkel), az ágacskák - a bokor többi részéhez hasonlóan - rügyben vannak, egészségesnek tűnnek. Szerintetek mikor leshetem meg (áshatom ki), meggyökeresedtek-e? Március első felében, vagy várjak áprilisig inkább (ez utóbbi esetben viszont virágzáskor bolygatnám, talán nem az lenne az ideális), vagy várjam meg, amíg levirágzott? Köszönöm előre is a jótanácsokat.

Puszi mindenkinek: Kriszta