Juliette65 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 1118

Szia!A "nagyok" szerint egy gyógyfürdő sokat javithat  és biztos könnyebben helyrejön az izomzat.Én megpróbálnám a helyedben:nekem mindig lényegesen könnyebb volt a mozgás vizben töltött idő után.Ne hagyd ki,ilyenkor még fokozottabb lesz a hatása.

Szóval Nálad sem olyan gyors a javulás a kezdetiekhez képest.Nekem ugyancsak reményteli volt,hogy tudok cipőt huzni 2hónap után,de azóta szinte semmi változás.Minden szombaton felpróbálom a csizmát,de hiába.Sőt,ma ugy keltem,hogy csillagokat láttam,annyira fájt a bokámnál a keresztszalag,a cipőbe alig tudtam bepaszirozni a lábam,mikor indultam a boltba.Megint csunyán be van dagadva a lábfejtől a lábszár közepéig és hiába kentem most fürdés után krémmel,nagyon fáj.A lépcsőzés lefelé egyre jobban megy,de most megijedtem:ha igy visszaesek,mikor fogok dolgozni?Te hány hét után mentél melóba?Sajna,nem vagyok irodai dolgozó,a munkám pedálok preciz kezeléséből áll,igy elég elkeseritő.Tudom,nem ezen kéne agyalnom,de muszáj mielőbb dolgoznom.Lenne is állásajánlat,de férjem hallani sem akar róla.Hogy mikor lesz a munkaügyiből perből valami,az hónapok kérdése csupán...és ha megitélnek valamit,semmi garancia hogy be is tudják hajtani a pénzemet.Ezer módon ki lehet játszani - szóval elég elkeseritő.

Gyógyulj és írj,milyen volt a fürdő!

Előzmény: Törölt nick (1116)