4Hópihe Creative Commons License 2011.02.03 0 0 2325

mesélj majd az evéstherápiáról. engem nagyon érdekel.hogy vizsgál és milyen javaslatot trükköt ajánl neked.....

én az gondolom jelentkezz be minél hamarabb, most nincs tul sok gyerek, nagyobb az esély. és ha ugy alakul akár korábban is átviheted..  a konduktorokkal telefonon is lehet beszélni, és pl  a pénteki napon általában nem is igénylik a buszt hanem mennek értük.már ebéd után. 2-ig mindenkit elvisznek akkor is lehet velük beszélni, és ök is teloznak ha ugy adodik.. megtalálják melyik anyához melyik konduktor a legmegfelelöbb,mert ugy gondolják nemcsak a gyerek fejlesztése a feladatuk hanem az anyákkal való jó kapcsolat és kommunikáció kialakitása is...

legalábbis régen igy volt...

ha ök mégis azt gondolják náluk nem fejleszthetö a gyerek akkor viszont azt idöben megtudod,és tudsz tovább kutakodni illetve tehetnek javaslatot merre felé probálkozzál...

ne felejtsd én majdnem egy évig kerestem iskolát... szóval nem tul sok az idö...ha csak azt számolod mire idöpontokat becserkészel és eléred a megfelelö embereket pl...

szóvl kérj elsövizsgálatra idöpontot.. (ez a neve.)

Előzmény: Szorka (2324)