---Lasali--- Creative Commons License 2011.01.26 0 0 62

Üdv.

 

Örülök hogy írtál, azt hittem nem fog senkise válaszolni. Eléggé kihaltak ezek a dremeles topic ok, prohardveren 2005 be írtak be utoljára azt hiszem :D

 

Számomra kicsit érthetetlen hogy neked hogy bírta ki a gép :D

 

Egyébként nekem a tokmánnyal probléma különösebben nem volt, igazából ezen nevettem is hogy mindennel volt csak az nem tűnt fel hogy gyenge lenne :D

Szóval ez a tokmány probléma nem tántorítana vissza a dremeltől.

 

Keményebb munkáról most nem nagyon beszélhetünk, amikor a FERM -et vettük akkor volt egy nagyobb project, de kilátásba nincs másik amihez kéne állandó használatra ilyen kisgép. Csak úgy hobby felhasználásra most hiányozni fog hogy tönkre ment.

 

Igazából én csak arról akartam információt szerezni, hogy a dremel gépeknek milyen a belső felépítése, és hogy mennyit bírnak, csapágyozás, motor, szénkefék, kapcsolók, teljesítmény állító.

Mert ez alapján a kép alapján amit találtam belsejéről, furcsállom hogy ennyire minőségi, tartós készüléknek van beállítva a köztudatban. Pl tv műsorokban is szoktam látni régebben, national geographic ba pl valami régészek ilyenekkel dolgoztak egy műhelyben, ott azért hosszas szöszmötölős munkákban kell tartósan teljesítenie. Sokat forogni üresben stb, amit a FERM ből kiindulva ez a 2 ipari csapágyas felépítés nem sokáig bír ki.

 

Szóval a lényeg hogy ha megvásárolnék egy dremel-t, amiről mindenki áhitozik akkor mennyire készüljek fel arra hogy a vártakkal ellentétben ő is sem tart az örök életnek :D

Ilyen kínai dolgokat nem szeretnék venni, ezeket egyszer megveszi az ember, ráfázik, aztán utána keres valami minőségi terméket ami nem hagyja cserben.

Előzmény: petike23 (61)