Houwann_ Creative Commons License 2011.01.25 0 0 540

Sziasztok!



Szeretnék elkezdeni úszni, de mivel 15 éve voltam utoljára uszoda környékén, akkor is vidéken, lenne egy-két kérdésem, mert nemigen vagyok tisztában a fővárosi lehetőségekkel.


- Olyan uszoda érdekelne, ami tömegközlekedéssel, leginkább metróval viszonylag könnyen megközelíthető, nem hátrány, ha nincs nagyon messze (VIII. kerületben lakom)
- ami azonban sokkalta inkább releváns, hogy kevesen legyenek

Utóbbi tényező az igazán lényeges.

Elsősorban hétköznap, heti 5-ször járnék, jó a kora reggeli időpont, s akár a kései is (este 9-10).

 

Nem árt, ha nem lerobbant, igénytelen a hely, s az ár sem utolsó tényező (bár őszintén szólva nem tudom, mi számít ó árnak manapság e téren).

 

Ami még eszembe jutott első körben:

 

- van-e esetleg olyan uszoda, ami korábban nyit, mondjuk 4.30-5.00, illetve tovább van nyitva, mint 22.00?

- több helyen látom, hogy a bérlet ár/10 alkalomra van meghatározva. A kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy 1-1 alkalom milyen intervallumot ölelhet fel, ezt én döntöm el? Ha akarom, egy alkalom keretében úszom 2 órát akár, vagy ez limitált?

- a heti 5 úszás fényében az is felmerült bennem, hogy van-e esetleg olyan hely, ahol 10-20 alkalmas bérlet helyett havi bérletet tudnék váltani korlátlan látogatással előnyösebb árfekvésben, vagy ilyen nem létezik?

 

Nagyon hálás lennék, ha valaki útbaigazítana és tippekkel látna el,

 

köszönöm!