prepo Creative Commons License 2011.01.24 0 0 2943

Szia!

 

Én ugyanilyen conradosból csináltam és nálam hibátlanul működik. Nem tudom mi lehet a hiba nálad.

Kipróbáltad, hogy működik-e? A videoban is tesznek egy próbát. A rácshoz hozzáérintik a vezetéket használat közben, ekkor egy embereset szikrázik.

Szigeteletlen vezeték volt az  enyémben is, az nem gond. Ha kipróbáltad és nem "szikrázik", akkor valami hibádzik, kontakt hiba vagy valami ilyesmiről lehet szó.

 

A ragasztóba belehulló első fűszálak elfekszenek,az sem gond. Sőt igazából nem minden fűszál fog peckesen állni. A ragasztó teljes száradása után én " felporszívózom" a felesleget. Ekkor lesz látható az eredmény, addig viszont nem is nagyon látszik. A felporszívózás technikáját szintén a videoból lestem el. Meglepően hatékony. Mármint nagyon sok füvet lehet visszanyerni így.

Az is lehet, hogy mindent jól csináltál. Ha leírod pontosan, hogy csináltad a dolgot, hátha rájövünk a hiba okára, addig  csak találgatunk mi lehet a gond. Már sokan megcsináltuk a magunk berendezését és eddig általában sikeresen működött, biztos vagyok benne, hogy nálad is menni fog.

Előzmény: Dolmi mackó (2941)