CiluHS Creative Commons License 2011.01.21 0 0 1803

Szerintem az ugyanaz, mint az én régi K18-am, mert C24-es alkatrészeket ajánlottak hozzá. Gondolom ez is fix égős, azaz vagy ég, vagy nem, önmagát nem szabályozza. A láng állítása nem bonyolult, csak ahogy nézem, a C24-et eléggé elburkolták már azon a területen, az őráln gegyújtásakor használandó gomb tengelyén van egy bordázott anyacsavar. Erre ellenirányból egy másik rá van szorítva, hogy ne mozduljon el (elvileg). Ha a fő csavar nem mozdul meg kézzel, akkor sajna szét kell tekerni a kettőt egymástól. Normál jobbos csavarnak megfelelően működik emlékezetem szerint, de tekergetni egyébként is csak begyújtott állapotban szabad, hogy lásd is, mit csinálsz.

 

Mielőtt elkezded tekergetni, a gázóránál begyújtott állapotban stopperrel tizedre pontosan mérd meg, hogy mennyi idő alatt megy 1 teljes kört a jobb szélső számláló. Ebből kiszámolhatod a teljesítményt, ha 342-t elosztod a mért idővel. És akkor a visszaszabályzás után ismét megmérheted. De mindenképp ellenőrizt több begyújtásnál, hogy rendesen be tud-e gyújtani a kisebb gázon. A névleges teljesítmény felénél nem tanácsos lejjebb venni.

Előzmény: trunka45 (1800)