aas Creative Commons License 2011.01.20 0 0 6475

Ha valaki szeretne segítséget, az szerintem nem olyan nagy elvárás az önként és ingyen segítővel szemben, hogy legalább információk birtokában dönthessen. Tettem fel pár kérdést, amiből elindulhattunk volna:

 

Notebook, vagy asztali gép ? Memóriateszt hibátlan ? Csak a böngésző fagy le ? Ha lefagyott a feladatkezelőben leállítható és a többi program fut rendben ? Milyen böngésző ? Milyen processzor, milyen Windows 7 ? 32/64 bit ? Driverek ?

Ebből még mindig nem tudok jó pár dolgot...

 

A memóriát mivel tesztelted és meddig ?

XP korában semmilyen elszállása nem volt ?

Windows 7 telepítés után egyből előjöttek a problémák, vagy csak egy idő után (pl. Windows Update)

Notebook, vagy asztali gép ? Pl. a hűtés miatt nem mindegy, hogy mit kérdezzek utána...

Ha lefagyott a feladatkezelőben leállítható és a többi program fut rendben ? Erre sem volt válasz, pedig tudni kellene, hogy az egész gép áll le, vagy csak bizonyos folyamatok.

 

A driver ok, mit jelent ? Mindegyiket ellenőrizted, friss, megbízható, 64 bites verziókat telepítettél.

 

semmi nem segített próbáltam mindent

 

Jó lett volna tudni, mikkel próbálkoztál már, hogy pontosíthatóbb legyen a gond.

 

Azért egy-két odavetett félmondatból nehéz reprodukálni egy számítógépet... :-) Főleg hibát keresni.

Előzmény: detail21 (6474)