miksigabi Creative Commons License 2011.01.19 0 0 10545

Üdv mindenkinek!Német óriás nyúlal kezdtem  foglalkozni az ősszel mert nagyon megtetszettek!Egy párat sikerült is beszereznem,bár még akkor nem voltak épp tenyészérettek!November elején a bakknál jelentkezett egy dolog,hogy nem akart enni elvittem orvoshoz kapott antibiotikumot meg vitaminokat!Meg trisulmixet!Nagynehezen helyrejött bár már lemondtam róla mert nagyon lefogyott!Azóta hál'isten semmi gond!December elején megérkezett a várva várt szaporulat 8 kis szürkeség!Első két három nap minden rendben mindenki evett ivott megvoltak!Aztán 3.ik nap elkezdődött az anyánál is az étvágytalanság!Szegény kicsik 3 nap múlva éhen haltak!Nagyon haragudtam az anyára de nem tudtam mit tenni az orvos megint csak nem tudta mi lehet a baj!Azt mondta ngyon sok betegségnek ez a vége,hogy nem eszik!Sajnos pár napi fecskendős táplálás után feladtam mert nem javult!Végén olyan volt mintha lebénult volna!Úgyhogy egyedül maradt a bakk!Holnap megyek beszerzek egy anyát másik helyről!Remélem több szerencsém lessz!Sajnos nincs annyi pénzem,hogy 3 havonta tízezreket dobjak ki!Ezért szeretnék egy kis segítséget kérni,hogy ne járjak így megint!Köszönettel fogadok minden tanácsot!Üdv M.G.