Encci Creative Commons License 2011.01.18 0 0 86

Szia!
Nálunk is csak forgács van a boltokban de ha szólsz az eladónak szerintem biztos tud szerezni.Itt se volt így rendeltettem.És már én is ezzel tartom a hörimet.:) Azt nem értem hogy ha minden állatnak ross az alom akkor miért adják el?? Főként az illatost.....
Meg a pepére is rá van írva hogy "mi értünk az állatok nyelvén" Szerintem nem nagyon értenek az állatokhoz ha illatos forgácsot gyártanak....


Most amúgy már egy nagy akváriumban vannak a pateszek és 4db van belőlük.:) Csak annyi a baj hogy meg vannak világítva és a vezeték belelóg az akváriumba és ha megrágják akkor megcsapja őket az áram..:S

Már nekem is megtetszettek a patik.De lenne egy kérsésem: Van bármi olyan betegség amit tejeszt? Például a vizelete.....? És hogy büdös?? Mert az egeret is át kellett helyeznem a szobából mert a tesóm nem bírta a szagot... És a pateszt meg a szobámban szeretném tartani ezért szeretném megtudni hogy milyen a szaga ha csutkaalommal takarítom?
A betegségekre azért vagyok nagyon kíváncsi mert apukámban és a tesómban csak az van ha meghalljaák a "patkány" szót hogy betegség terjesztő gusztustalanság.....
Nem értem hogy én hogy szerethetem ennyire az állatokat ha ők ilyenek.Anyukám is írtózott a rágcsálóktól.Így csak nagynehezen engedte meg a hörikét is.:) (Sajnos már 4 éve meghalt...) :((

Előzmény: desdinyd (84)