vörösdögös Creative Commons License 2011.01.14 0 0 23595

Nagyon jó a meglátásod:)

Jersy és Gombi számomra visszataszító és bár testfelépítésük elsőosztályúnak mondható(Gombi esetében a magassággal van némi gond) A fel szerkezetük már némi kívánni valót hagy magaután és mivel a ilyen puhap---ök így az arcuk is torzult számomra (nem teljesen objektív így a kép)

Az első kedvesem egy kifejezett jóképű pasi volt kevesebb belsővel 12 évet adtam neki.(akkor még azt gondoltam ez elég egy életre,naiv 20-as ként)

A második kedvesem nem kifejezetten jóképű,de nála a belső értékekre figyeltem fel és az álltal szerettem belé (ami a mai napig tart 16 év)

és a belső értékei megszépítették őt, nekem Ő a legvonzóbb pasi a világon és ami hiba lenne benne én azt is szépnek látom(ez vagyok én és a párom)

A Laci számomra hangember.

A Béci egy undormány aki azt gondolja ő valaki.

Oli a vörös képével egy ravasz rókára emlékeztet és a megnyilvánulási alapján ez igaz is lehet rá(és ami nekem még nagyon fontos,bár képernyőn keresztül lehet másként jön le de ápolatlannak nézem)tudod van aki bár mennyire igyexik valahogy nem sikerül ,bocsánat ha nem jól látnám de ez jön le.

Alek mint pasi egyálltalán szóba se jöhetne több szempontból sem.Külsőre és főleg itt a testtartására is gondolok egy vicc kategória,ternészete idegesítő lenne számomra de haverként nagyon mulattat így partikra csakis vele mennék egy társaságba(nem kettesbe,még ha szabad lennék se)

van még valaki? Ha kihagytam valakit akkor az egy nagy 0:))

Előzmény: John T. Revelator (23527)