Törölt nick Creative Commons License 2011.01.12 0 0 21204

Mindenkit üdvözlök !:)

A múltkorában láttam a lelle tv-ben hogy katólikus pap nyilvánosan letámadta Balatonlelle polgármesterét a falugyűlésen -mondjuk nem tudom mit keresett ott-a Witzmann Mihály úrral együtt aki az esetet látva , méginkább hallva semmit nem tett:)nevesint - Kenéz Istán polgármester urat,és nem csak a polgármestert hanem az egész képviselő testületet, nem tudom honnan vette a bátorságot és a jogot ahhoz hogy ilyet tegyen, a hívőket is ilyenre bíztatja?.. nagyképű és felgma volt, minősíthetetlenül viselkedett ,jómagam nem ismertem személyesen, de most bemutatkozott:) talán elnézést kéne kérnie ez az egyik, a másik meg hogy:

a képviselő testületi ülésen Országh képviselő úr elmondta hogy balatonlellén 3565 saját magát katólikusnak valló ember van, akkor miért kéri a katólkus pap vagy a hívek hogy az önkormányzatot hogy a katólikus templomhoz tartozó terülteken a fűvágás elvégzéséhez, ha egyrészt a papjuk letámadja a polgármester, másrész ha ennyien vannak ,akkor minek zsarolják a polgármesteri hivatalt !-csinálják meg saját maguk:)