r1 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 46805

Szia!

Koszonom a javaslatokat. A puska egy Walther LGM-2-es (penteken erkezett).

Normalis esetben az ember ugy vesz fegyvert (es kiegeszioket), hogy eloszor megnezi, hogy mire akarja hasznalni, milyen eredmenyt szeretne vele elerni es ahhoz valaszt. - En viszont szerettem volna egy jo allapotu PCA puskat mindentol fuggetlenul (akkor is ha csak a lanyommal fogunk vele a telken celbaloni).

Jelenleg a puska, a lovedek es a sajat hataraimat szeretnem megtalalni, pontossagban tavolsagban (es kulonbozo teszthelyzetekben), egyelore a hetvegi telkemen. Sok evig versenyeztem es tanitottam a loveszetnek egy tavoli agat es minden versenyt megnyertem mar amit akartam. Ez a korszak lezarult es nincs mar bennem annyi tuz es bizonyitasi vagy (a szemem sem a regi), hogy egy uj sportagban nagyratoro vagyaim legyenek (ismerosok biztosan jot nevetnenek azon amit irok, de pilanatnyiag igy erzem).

Ha gyorben es kornyeken talalok a loveszetnek olyan agat ami elnyeri a tetszesemet, nem jar tul sok kotottseggel, maceraval, passzol is a lehetosegeimhez es amit az adott puskaval (ill kiegeszitokkel) lehetseges is muvelni, akkor azert nem zarkozom el elole.

Ez a 4-esnel kisebb betet (ring) azert erdekel, mert 10-15m-nel nagyobb tavolsagon is szeretnem kiprobalni (kisebb tavolsagra elfogadom, hogy jo es nem is akarok tulzasokba esni). Tudom, a diopter nem erre van kitalalva, de most ez van es a lovedek tipusanak kivalasztasahoz kellene, hogy a kisebb eltereseket is eszleljem. - Mondjuk egy szemgumi sem artana.

Ringet helyileg hol lehet kapni?

Előzmény: SyPunto (46785)