SyPunto Creative Commons License 2011.01.09 0 0 46785

Szia,

 

én pontlövészet lövök, 10m léget meg 50m kisöbűt. Még kezdő vagyok csak 1 éve lövök, de én azt tanácsolom, hogy maradj a 4.0 ringnél.(pl Joó Éva is ezt ajánlja és használja) Ezzel sokkal könnyebb célozni és nem lesz sütésgátlásod. Én sokáig lőttem 3.2-vel most álltam vissza 4.0 és sokkal biztosabban tudok sütni. Meg kell szokni de hidd el hosszabb távon ez inkább célra vezet.

Milyen puskád van? Lehet hozzá kapni ringeket van fém és van plexi is (én ilyet használok). Két méret van M18 és M22, de a PCA-n szerintem mivel régebbi szinte tuti M18 van. De ezek márkától függetlenül kompatibilisek.

Szerintem ne told előre a dioptert mert kell a lyuk méret hogy érkezzen elég fény a szemedbe. 

Illetve azt tanácsolom ha pontlövészetet szeretnél csinálni akkor menj el egy lövészklubba mert azt nem lehet otthon megtanulni, könnyűnek látszik de valójában nagyon nehéz, illetve kellenek hozzá egyéb dolgok is pl: lövész ruha(kabát, nadrág, cipő) enélkül fájni fog a derekad ha sokat lősz, ezeket általában tudnak adni a klubokban. 

Előzmény: r1 (46782)