Howard, de nem a kacsa Creative Commons License 2011.01.08 0 0 46775

Hali!

Az alábbi hozzászólást Ponggi figyelmébe ajánlom, aki köztudottan gamo "rajongó" :-)

 Vidéken dolgoztam és az ottani főnök mondta, hogy van 1 jó puskája. Kíváncsivá tett, mondtam látni szeretném. Ovodásokra jellemző vigyorral mondta: késöbb, amikor a melósok már elmentek. 1/2 óra mulva a műhelycsarnokban sörösdobozokat kezdett lepakolni, mondta ezek a célok. Magamban mosolyogtam. Az irodában a fémszekrényből elővett 1 BŐR puskatokot. Ovatosan letette az íróasztalra és nagyon lassan lehúzta a zipzárat és lás csodát: vörös franciabársony bélése volt. A puskatokban 1 gamo hunter 440-es pusek volt szalon állapotban! Mondta Ő lő először a célokra, a célok kb. 10-25m-ig voltak. Mondtam OK Ő a megrendelő, majd lőt. Mind a 4célt eltalálta, majd átadta a puskát. Első meglepim az volt, hogy baromi könnyen húztam fel a pusekot -gondoltam sz.r a rugó-. Az első lövést elküldtem világgá-gyorsan le is b..ott, hogy a berendezésre vigyázzak. A második meglepim az volt, hogy az elsütése nem gamo volt. Én is leküzdöttem a célokat!!!! A célok felállításánál a főnök megjegyezte, hogy Ő jobban lő, mivel a sörös dobozoknál Ő mind a 4 célnál a D betű közepébe lőt. A harmadik meglepim az volt, hogy a hunter 440-es dupla rugós volt!!!!!!!!!!!!!!! Az erejét tekintve szerintem 7.5 juliska köröl mozgott. Lőtünk még vagy 1 órát és újra beleszerettem a hunter 440-esbe. EBBE!