inmi Creative Commons License 2011.01.06 0 0 239

Mondanám, hogy nem kínai ajtóm van, de gőzöm sincs, milyen ajtó (magyar kereskedő gyártatta le nekünk, de hát ez nem jelent semmit). Miután tele vagyunk hatalmas ablakokkal, így a biztonsági ajtó követelménye azonnal ugrott, aki mindenáron be akar jönni, az nem az ajtón fog bejönni hozzánk. Az ajtó baromi nehéz, egyedül hozni-vinni kizárt lett volna a súlya miatt. Tehát a biztonsági jelző kiesett az ablakok léte, magam állandó itthon léte és 3 kutya folyamatos jelenléte miatt. Ha nyaralni mennénk, iderendelem a gyerekeket... Ami követelmény volt még: legyen könnyen lemosható, ne kelljen állandóan festegetni és legyen hőszigetelt. Ezen funkcióknak a műanyag ajtóm eleget tesz a maga 85 ezer forintjával.

 

Mindezt azért írtam le, mert hiába biztonsági egy ajtó, ha az összes körülményt figyelembe véve pazarlás kiadni annyi pénzt érte. Pluszban az öcsém építette be az ajtót, nem sajnálva anyagot, dübelt, stb., fáradtságot és időt, már én sokalltam, ahogy ott nyitogatja ki-be az ajtószárnyat és állítgat rajta, plusz magyarázza, hogy ha ilyen vagy olyan gond támad vele, és ő nincs itt, akkor ezt meg ezt kell vele csinálnom...

Előzmény: Lucifer(anticorr) (238)