Emi2 Creative Commons License 2011.01.04 0 0 158559

Azért az első kettő 2-3 évvel idősebb játékos mint Balázs, és ha megnézzük 2008-ban mennyit ért Dzsudzsák, és ma mennyit... Ez játék a számokkal, valamilyen szintű táppontot ad, de szerintem túl nagy jelentőséget nem kell neki tulajdonítani. Számomra nehéz megítélni, hogy hova juthat Balázs, mert nem lehet tudni, mennyi + potenciál van benne a hátralévő (reméljük hosszú) évekre. Szerintem védekezésben mindenképp javulni kellene, viszont fejben nagyon sokat fejlődött, ill. a jobb lábát sem támaszkodásra használja  már. A PSV-ben olyan mérkőzései voltak pld. az Ajax ellen, amivel nem csoda, hogy sztárcsapatok figyelmét keltette fel. Bigacsiga2003 hozzászólását én úgy egészíteném ki, hogy Európa 8-10 giga csapatán kívül, talán bárhova beférne Balázs, de hogy ennek lesz e realitása az a jövő zenéje. Én nem bánkódnék ha még 1.5 évet maradna Balázs a fenekén, és igazán kiforrna egy hibátlan játékossá. Rég láttam magyar játékost ilyen szinten egyenletesen fejlődni (és most nem a hazai szintre gondolok). Persze egy Juve, Atletico Madrid....  

Előzmény: kannibál Kovács (158552)