nyman Creative Commons License 2010.12.30 0 0 355

Arra azert megkerlek, hogy hasonlisd ossze a blogodban (http://immortalis.blog.hu/2010/12/30/feljelenteni_tilos betett dalt es a szoveget. es a linken levo radioadast.

 

A youtubes klippnel azert tobb volt a kifogasolt reszben. Emlekeim szerint.

 

Egyebkent megjegyzem nekem tobb mint egy evtizeddel ezelott lerakott kozepfoku szobeli nyelvizsgam van, de valami furcsa modon ertem a szoveget. Ez nem jelent semmit, nyelvizsga nelkul is lehet nyelvet beszelni. Na jo az igazsaghoz hozzatartozik, hogy ennel durvabb akcentusokhoz is volt idom hozzaszokni.

 

A legtobb kifogas azzal jon, hogy max csak nehanyan ertettek a kifogasolt korosztalybol. Akkor ezek szerint lehet batran relativizalni? 

 

Azert latom szep kis lavinat inditott el, van par mar blogbejegyzes a temaban, amiben azert jo sok csusztatas, osszemosas van. Szerintem az uj mediatorvenynek sok koze nincs ehez, mert visszafele jellemzoen nem lehet jogszabalyt alkalmazni. Bar a Fidesz ugyes ebben.

 

Azert kivancsi vagyok, ha valami jobbos radio tolna vmi szelsojobbos szoveget Ice-T szamara analogiakent, vagy esetleg valami mas "muvesz" nem a "cops", hanem valamelyik mas etnikai kisebbsegre utalas utan kever pisztolylovest a zeneszamaba, vajon azt is ugyanigy pampognanak a kedves "bloggerek" vagy eppen ugyanezt tennek es helyeselnek a vi

 

Na mindegy. Sajnalom, ha nem erted, hogy miert zavar az alpari karomkodas. Merem allitani hogy hasonlo alpari szovegu hozzaszolast beszurnek ide az indexre, pillanatok alatt "Torolt nick"-ke valtozna a nickem.

Előzmény: Cpt.Immortalis (354)