Törölt nick Creative Commons License 2010.12.28 0 0 2236

Sziasztok!

Nem nagyon merülök bele a témába, mert "ünnepi" üzemmódban van az agyam...:) Csak annyi jutott eszembe, hogy én is azért nem mentem eleinte szakemberhez, amikor mindenki ajánlotta, mert úgy gondoltam, minden ember más. Nem hiszek benne, hogy egy vadidegen ember tud jó tanácsot adni. Nekem szerencsém van, van olyan barátom, aki ezt megteszi. Nagyon okos, bölcs, tapasztalt, és nem utolsó sorban: ismer engem, a családomat, a körülményeinket, a gyerekeimet! Szerintem egy ilyen ember kellene mindenki mellé, sajnos tudom, nem mindenki ilyen szerencsés...

Levetkőzni a fejlesztési kényszert én sem nagyon tudom. Erre mondja a barátnőm: én CSAK az anyja legyek, ha pl. babázni szeretne, CSAK babázzunk. Képtelen vagyok rá - szerintem ti is így vagytok vele! Akkor már kicsit beszéltetem, igenis ő adja fel a ruhát, stb... Lassan már utál velem játszani a gyerek...

Más: nagy öröm ért! Ma voltunk Abdán, abban a raktárban, ahol kintről hozott használt gyógyászati segédeszközöket árulnak. Szerintem itt is említette már valaki, valamikor. Egyenlőre felmértük a terepet, mert széket kell vennünk az oviba, ami gurul, de neki való. Nagyon jót találtunk, annyi, hogy nincs ék a lába közt, de ezt is keresnek, férjem belefúrja. Lábtartós, állítható magasság, állítható dőlésszög, akkus. Nagyon-nagyon jó! Van rengeteg féle! Fillérekért! Találtam ágyat, de sajnos már jöttünk el, amikor rákérdeztem, mennyiért. Így reménykedünk, hogy 2 hét múlva még meglesz. Félretetetni nem szeretném, mert nem tudjuk milyen állapotban van. Külsőleg gyönyörű, olyan, mint egy kiságy nagyban. Matraccal, elektromosan állítható magasság. Nem egyedül küzdök a problémával gondolom, hogy egyre nehezebb felemelni a "kicsit" egy normál ágyról. Ezzel meg lenne oldva a gond! És annyiért, hogy nincs értelme egy normál ágyat aláducolni... Az is pénz (anyag), még ha a férjem összebarkácsolja is, és stabilabb, stb....

Fogunk hozatni esernyős babakocsit is, mivel nagyon jó a Buggy Prim, csak közlekedni nem lehet vele, csak gyalog.

Teljesen fel vagyok dobva! Olyan jó tudni, hogy van olyan hely, ahol elérhető áron szerezhetők be a szükséges dolgok, és akár még ötletet is kaphat az ember!