Törölt nick Creative Commons License 2010.12.18 0 1 2039

@leslie07

Én nem tudok rád mit mondani, mit hogy mekkora paraszt vagy.Igen, az vagy.

Tudod, nekem személy szerint semmi bajom a tanúkkal.

Az egyiknél utánna nézettem az őrtorony cikkednek, amit írtál 1986 agusztus 1, 9. oldal 12.ekezdés.

Nos nekem ideadták és ez áll ott benne: 12. Hasonló helyzet alakult ki az i. sz. első században is. Galácia római tartományában a Keresztény Görög Iratok néven ismert könyvek csaknem a felének ihletett írója olyan fejleményekkel került szembe, amelyek között kétségbe vonták képesítését, vagyis azt, hogy Jézus Krisztus apostolának nevezhető, mert vita tárgyává tették, hogy vajon pontos-e az, amit keresztény tanokként hirdet. Ezért kénytelen volt elmondani a galatáknak: „Csodálkozom, hogy Attól, aki titeket Krisztus ki nem érdemelt kedvessége által elhívott, ily hamar másfajta jó hír felé hajlottatok. De az nem egy másik; csupán egyes emberek keltenek zavart köztetek, és meg akarják másítani a Krisztussal kapcsolatos jó hírt. Azonban, még ha mi, vagy egy mennyből való angyal hirdetne is nektek valami jó hírt azon kívül, amit mi mint jó hírt hirdettünk számotokra, legyen átkozott! Amint fentebb mondtuk, most én ismét azt mondom: Bárki jó hírként hirdet nektek valamit azon kívül, amit elfogadtatok, legyen átkozott! ” (Galata 1:6-9).

 

Ha azt mondom, hogy hantáztál volna, az enyhe kifejezés lenne, mert te 200%-osan hazugságot írtál le.

Te csak a magad hülyeségét szeretnéd alátámasztani mindenféle hülyeséggel. No sgratula! Bemutattad milyen hazug vagy! Köszi, megismertünk téged is!!!!.....