nádihegedű Creative Commons License 2010.12.14 0 0 5535

Ahogy olvastam a soraidat az az érzésem volt...:)), hogy közvetlen családtag lehetsz, annyi mindent tudsz erről a "mohó gyerek"-ről.

Szeretnék egy őszinte beszélgetést veled! Kérlek válaszolj a kérdéseimre...

Honnan tudod, hogy mire vágyott gyermekkorában? Elmondta neked? Talán barátok voltatok? Ráadásul gyerekkori?

Honnan tudod, hogy nehéznek találta az ezoterikus könyveket? Elpanaszolta neked?

Az nem ér, ha azt mondod a környezete szerint, mert az elég tág fogalom, és nem is biztos, hogy igazat mondanak. Tehát a hírhedten lusta kilőve...

Honnan tudod, hogy a "fickó" átírta a könyvét? Ezt a "szégyenletes" dolgot is simán beismerte? Vagy ott voltál a műveletnél?

Honnan tudod, hogy mindenhonnan kivágták, te voltál a "munkaügyes" minden munkahelyén?

Honnan tudod, hogy a nagy büdös semmit oktatják? Ott voltál bármelyiken is?

Honnan tudod, hogy imádja dugni a férfiakat? Ugye sejted, hogy mit kérdeznék....:)))

 

Ennyi kérdés talán elég is lesz.

Figyelj! Ha ezekre a kérdésekre netalántán azt válaszolod, hogy hallottam, akkor abban a pillanatban nem vagy hiteles.

 

Mert én is hallottam valakitől, hogy pszichopata vagy, de én nem hiszem ezt el, mert nem láttalak személyesen, és nem tapasztaltam meg a tényleges valóságot ezáltal.

 

 

Előzmény: serenic.... (5534)