katzpadre Creative Commons License 2010.12.13 0 0 52

Igazatok van!

Egyáltalá nem óhajok belétek kötni, vagy bárkit is sértegetni. Nem európai modor! Az, hogy fel-felszívom magam egy-egy igazságtalannak vélt kiblokkolás miatt, hát az talán kettőnkön múlik.  Ha valmi baromságot csinálok - ami elismerem, elég gyakran előfordulhat - hát helyre lehet tenni. (Lehet, hogy könnyen felkapom a vizet, de nem vagyok olyan ostoba, hogy azt higyjem, csak nekem lehet igazam.) Sokszor írtam már a cikkeim elején is, hogy türelmet kérek. Akkor az be volt helyettesítve valamilyen egyensablonnal. Persze, gondolom, úgy szabályos. De emberileg nem azt jelenti, amit beírtam. Tudom, hogy beíráskor nem egészen a zárdaszűzek stílusában, hanem hortobágyszéli módon fogalmazok. (Ez is egy magyar nyelvjárás!) Nem kellene ettől megsértődni. Meg lehetne írni, hogy: Itten pedig így ne fogalmazz! Egyébként, amikor elkövettem ilyen modortalanságot, emlékezetem szerint elnézést is kértem érte. Ha valakinek még tartozom ezzel, ezúton is megkövetem. Sajnálom, ha bárkit is megsértettem. (Nyilván oda nem figyelésből, kicsit indulatból stb. tettem.) Ezt azért ne úgy vegyétek, hogy vissza akarok kéredzkedni a wikipédiára.) A dolog - mint fentebb írtam - ugyanis kölcsönös. Ti is magastokba szállhatnátok! Amúgy nincs harag: Szerkesztő Lji1942. 

Előzmény: telkontar (51)