Juliette65 Creative Commons License 2010.12.10 0 0 1035

Szia!
Pl.a holnapi munkanapról nem tudtam.Jó hogy írtad.
A többi:nem volt esély a védekezésre,26-án volt a műtétem,dec.6-án közölte a tényt;a munkaköri átadás nem volt meg mert gipszem van,a ruháim,papucs,munka- és evőeszközeim mind ott vannak azóta is,mivel öt-tiz perc séta után kötelező a felpolcozás a dagadás végett,a munkahelyem meg kb.másfél km gyalogutra van a vasuti pályaudvartól.Örülök,ha Párom akkor szabit kap,mikor orvoshoz visz.A munkát abban a mértékben akadályoz(hat)tam,hogy kaptam az alkalmon és az első felajánlott műtéti időpontot nyomban elfogadtam s nem az őáltala elvárt,utoljára augusztusban emlegetett januárt választottam (amikorra a kirúgásomat tervezte,ezt viszont csak a volt kolleginával folytatott levelezésből tudtam meg) A bunkóságáról annyit,hogy egyszer hivott azért hogy a betegnapok helyett szabit adna,mondtam tegyen belátása szerint,de az idei maradék 6 napom nem igazán fogja ezt fedni erre lecsapta a telót.Intelligencia mércének a következő is jó példa:Én 6 alkalommal hivtamebből kétszer fel sem vette, s egyszer nem vakkantott volna olyat,h:hogy vagy?

 A munkaügyi bírósági eljárás azt jelenti hogy tárgyalások,tanuk stb?Mivel bizonyítok bármit,mikor csak ő és én voltunk a munkahelyen?Írásba kellett volna mindent foglalni?Szeptember elején közöltem a lakcím-változásomat,de még a november 9-én áladott fizetési elszámoláson is a régi adat volt,mondván nem ér rá ilyenekkel foglalkozni,nem fontos...Pazar,nem?

Előzmény: t-ircsi (1033)