neo007 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 705

üdv.

 

én a mai napig nyomtam egy ilyennel ! én is kompletten vettem 190e ért . az akkori sztorira ugy emléxem , ugy mondták , hogy valaki ott tervezte az ilyen gépek behozatalát , és forgalmazását itten hosszú távon . mivel akkortájt csak a zolika féle szerkezetek voltak beszerezhetők immelámmal... tehát behozott néhányat , és rendezgette a papirmunkákat  engedélyeket , vám stb... csak sajnos megbetegedett , és meghalt az illető. és az adóügy meg a vám felé is abba maradt minden , igy a bent levő cuccokat kiszórták a klubból , hangárból , hogy a hivatalos szervek felé ne legyenm kkavarás tovább...

igy abba maradt minden , kapcsolat stb...

te merre repülsz? mi lett a gépeddel? mejik fajta volt a tied(ékszij , fogaskerék )? esetleg a burkoltabb trájkút vetted meg? a duplagyujtású burant?

 

igen , a dugattyúgyártás talán menne is , de a főtengelygenerál a macerássabb  talán...

a hetekbe szétkapom a most beált motorom , kiváncsi leszek menyire kurta szét a hengert a valami... az előzőbe a tűgörgő kopott el ,estek ki , és jócskán belehúzott a hengerfalba :-(

Előzmény: WooDoo (704)