szalaiistvan Creative Commons License 2010.12.08 0 0 11792

kiskaldi!

volna egy kérdésem, említetted, hogy van egy ügyfeletek, akinek 1.8 as van és elektromos dolgokkal szív. Nekem is volt már computer csere, bontott és ez már a második bontott computer és most ez is elkezdett egy hengert lekapcsolni. Az első ami tönkre mentigazából mikor rossz lett akkor írt csak hibát, viszont azóta ami kettő benne volt van, nem mindíg, de gyakran ír vezérmű tengely jeladó hibát, holott ez cserélve lett újra. Viszont egyik bontott computer sem ugyan az a gm és siemens számú, mint az eredeti computer volt, software lett rajtuk frissítve, hogy menjen a klíma pl. Az összes testelés, köteg minden át lett nézve, próbából trafó is lett cserélve. Azt nem tudom, hogy pl most computer vagy trafó tud e olyan jelenséget produkálni, hogy napokig jó, egy rándítás sincs, aztán napokig rossz, vagy csak néha rángat be menet közben , aztán meg is javul. Trafót tudtunk cserélni, de akkor napokig jó volt, nem derült ki, hogy az volt e, de úgy tudom, hogy trafó vagy hidegen vagy melegen rossz, de akkor állandóan, nem az hogy megjavul közben pl.

Köszi a segítséget

Üdv:szala