ILDIKONL Creative Commons License 2010.12.07 0 0 1835

Sziasztok!

 

Lanyok, jo regen voltam koztetek.Sajnos a mostani rohano elet hatart szab a sutesekhez is. Azert keszitettem 1-2 dolgot, sajna csak a beklikkelt fotoalbumombol tudtok nezegetni.Ezekhez a fel es betevesekhez hulye vagyok.Nalam "mindig "tortenik vmi galiba a computernel.

Itt van :   http://www.mijnalbum.nl/Album=IWG4GRNS    minel lejjebb gorgetsz annal "frissebbek a tortak. hihihi

ZSUR, szia! Olvastam a sunikes  deszert fejtegetesedrol  . Szerintem ez egy kesz bonbon amit itt is lehet kapni es a "hatso fele"a sunikeknek valami tapados kremmel lehet bevonva es diszito drazsek. Ez a bonbon egy "hejas fel dio "truffel v.mi a csudaval toltve. Tulajdonkeppen a diohej alja az a csucsos nos itt azt talaltak ki a sunike orranak. Sajnos nincs fotom a bonbonrol de nagyon elethuen nez ki a dio. Elegge megkerik az arat mert Belga minosegi csokibol van . EZ az en otletem hozza. Masbol is ellehet kesziteni: Pl lasd a keksztekercs masszaja formazva. Meg szebbe teheted ezt is vagott fehet mandulakat szurkalsz bele tuskeknek.  Szep dolgokat keszitettetek megint!!!

Lanyok, ha marci vagy fondant bevonatos tortat keszitetek, ti MIT kentek alaja? Envanilias vajkremmel szoktam athuzni es igy megy ra a fond ill. marci. Neha azert tomenynek tartom a vajassal es ezert kerdem hogy van e otletetek.Sajna a dezsemes megoldas nem jo mert nemtalaltam megfelelo dzsemet, mert maskent szinezi a boritast ill olvadhat a fondant . Lenne otletetek?? Koszonom!!