szalaiistvan Creative Commons License 2010.12.06 0 0 11769

Az első "gyári " computer menet közben elromlott, elkezdett 3 henegerezni, mértem mindent, próbából trafósor csere, a végén a computer maradt. Sikerült úgy bontottat találnom, hogy van rá fél év gari, ment egy ideig, aztán elkezdte kiírni, hogy a vezérműtengely jeladó rossz, megnéztem, a kábele szét volt hullva, kicseréltem és ugyan úgy megmaradt a hiba, amit észre is venni, elég rapszódikus, nem mindíg produkálja, picit nehezebben indul, hidegen torpan és 4000rpm fölé nem megy. Most mondtak olyat, hogy megnyúlhatott a vezérműszíj ( kb 50000 van benne) és nincxs szinkronban a főtegely és a vezmű tengely jele. Aztán gariba bekerült egy másik computer, azzal sem oldódott meg ez a hiba, viszont most ez is elkezdett 3 hengerezni. Most a 2. hengernél ír gyujtás kimaradást. Amúgy nagyon fura a jelenség, mert pl nem mindíg csinálja, van olyan, hogy menet közben rángat be, de megjavul egyszercsak. Aztán olyat is, hogy jár hibátlanul alapjáraton, fiam beszáll kinyitja a jobb hátsó ajtót és pont akkor elkezd 3 hengerezni, lehet véletlen, de akkor is feltűnt, vagy mikor jó, akkor hallhatóan jobban zár a centrál , mintha az aksi fesz magasabb lenne, pedig nem, szóval még lehet valami hülye kontakt hiba is, pedig amit tudtam és lehetett átnéztem, forrasztottam ilyesmi :(