kiskaldi! Creative Commons License 2010.12.04 0 0 11761

Üdv Cartársak.

Ma megejtettem 204ezernél egy laza szelepszárszimering cserét. Arra a megállapításra jutottam, hogy a jó k.va édes anyját annak aki kitalálta. Ekkorát szívni vele. 1 szelep ék el is repült jó messzire. miután találtam a melóhelyemen 8szelepre valónyit folytattam a szenvedést. Ha egyedül megkéne újra csinálnom nem válalkoznék rá. És a hidrotőkék közül is 3 megvolt halva... Szerencsére nem rég csináltunk g astrát aztán abból megmaradt nekünk 16 így válogathattam. Miután beindítottam szép lassan elkezdett csendesedni a csattogásuk majd beállt egy jobb dízel hangjára. Egy 5kmes út után végre elkussolt. A régi enyhe csattogás is megszünt ami hideg indításkor volt. Végre szép csendes a motor :D.

Ha már szér volt borítva a vezérlés kidobtam a vízpumpát is, mert csöpögött.

 

Mázli, hogy megtudom magamnak csinálni. Éppeszű szerelő 10alatt nem csinálta volna ezeket meg helyettem...

 

Ha esetleg valaki iylenre adja a fejét akkor vagy olcsó szerelő ismerőssel csináltassa és segédkezzen vagy ha magának csinálja az ember akkro kell egy segítség és egy olyan személy aki nyugtatgatja az embert, esetlek sok sok alkohol a szerelés utánra XD