Krisztinka81 Creative Commons License 2010.12.02 0 0 290

Sziasztok!

 

Végső elkeseredésemben jöttem fel a netre és találtam rá erre a fórumra.

 

Első kisbabámat várom most 7. hetesen. Pár éve élek fenn Pesten. Ahova évek óta járok nőgyógyászhoz tudatosan választottam, gondoltam előre, ha majd szülök megbízható nagy szakmai múlttal rendlekező valaki legyen. Sajnos most derült ki számomra hogy nem olyan mint amit én elvárok.

Ha valaki tud javasolni olyan nőgyógyászt, aki megbízható, lelkiismeretes, szakmailag a toppon van és nem kell nála órákat várakozni, hogy 2-3 percre rádnézzen, azt nagyon megköszönném.

 

Igazából csalódott vagyok és nem akartam ilyen helyezetbe kerülni, hogy terhesen ezen kelljen görcsölnöm, hogy kihez, hova is menjek. Nem próbálhatok ki orvosok sorát, hogy hátha valaki jó lesz, így nagyon remélem valaki tud nekem ajánlani valakit.

 

Pesten lakom egyébként a belvároshoz közel, így ha nem órákat kell utazni, az nem lenne baj.

 

Mivel nem vagyok még anya és minden nagyon új, ezért olyan dokira lenne szükségem, aki nem csak akkor mond valamit, ha kérdezek, vagy még akkor sem, hanem magától is javasol, esetleg rákérdez dolgokra.

 

Nem vagyunk anyagilag elengedve, de nem lenne baj, ha a kórház körülményei is megfelelőek lennének.

 

Köszönöm előre is a segítségeteket!