Rejtélyvadász Creative Commons License 2010.11.28 0 0 7582

 

Nem tudom, mennyire megalapozott az egyiptomi tudós véleménye.  Gondolom a levegőbe nem beszélhet.

 

/:  Webfordítás  :/

 

Egyiptomi régész elismeri piramisok tartalmaznak UFO technológia Michael Cohen m.cohen@allnewsweb.com Michael Cohen m.cohen @ allnewsweb.com   A sokk nyilatkozatot vezetője, a Kairói Egyetem Régészeti Tanszék, Dr. Ala Shaheen azt mondta közönség, hogy talán igazság, hogy az elmélet, hogy a külföldiek segítettek az ókori egyiptomiak építeni a legrégebbi piramisok, a piramisok a gízai.   Miután továbbá megkérdőjelezte a Marek Novak, egy meghatalmazott Lengyelországból arról, hogy a piramis talán még mindig tartalmaz idegen technológia, vagy akár egy UFO annak szerkezetét, Dr. Shaheen, pontatlan és azt válaszolta: "Nem tudom megerősíteni, sem cáfolni ezt, de van Valami belül a piramis, amely "nem e világból való".   A küldöttek a konferenciát az ókori egyiptomi építészet maradt döbbenve, de Dr. Shaheen nem volt hajlandó megjegyzést tovább, vagy dolgozzon a saját UFO és idegen a kapcsolódó nyilatkozatok.