metálfarkas Creative Commons License 2010.11.27 0 0 6975

Sangha, valamiért nem tudtam megnyitni a rajzot nagyobb formában. :/ Talán még jobb is, szerintem ijesztő lehet. :S :)

Örülök neki hogy kezdesz kiláballni a problémákból és hogy egyre több a tudatos álmod, remélem nem fogsz visszaesni. Tudod, az őrangyalok, a szellemi vezető, a védelmező állat,minden külsős lény számodra elviselhető formában ölt testet álmodban. Ezért akárhogy nézhetnek ki, ami számodra elviselhető. Ne hidd, hogy nekem könnyű, nem beszélek itt már ilyen dolgokról, mert egyszerűen nem mindent mondhatok el nyilvános helyen. Legyen elég annyi, hogy engem sem hagynak békén mostanában megint. Nem tudom emlékeztek-e még Alexre. (A buddhista fickó :) ) Régebben írtam róla néhány dolgot itt a fórumon, amikor még nem igazán tudtam vele mit kezdeni. Több dolgot is megtudtam róla, le is teszteltem őt - olyan dolgokat mondott el, amik később valóra váltak. De komolyan, afféle jóslásokat végeztem rajta amik mind beváltak. Legyen elég ennyi, szerintem ezt sem kellett volna leírnom. El tudjátok képzelni egyeltalán azt is, hogy saját álomalak lesz szerelmes az álmodóba? Egy olyan álomalak aki az álmodó agyszüleménye? Enyhén egoistának kéne hozzá lenni. Szóval visszakanyarodva a sötét lényekhez. Annak hogy én ilyen erős érzelmi kapcsolatba kerültem egy külsős angyali lénnyel, aki segíteni jött hozzám, annak rengeteg veszélye lett sajnos. Úgy kiszedtek a negatív hatalmak a testemből, hogy a fejemben olyan nyomás lett, hogy azt hittem itt a vég. Szóval kívülre kerültem álom közben (kiszedtek) és a szobám plafonához taszították az asztráltestemet, nem bírtam se a fizikai, se az asztráltestemet irányítani, ott nyomorogtam a plafonnál és bámultam a fizikai testemet, miközben tudtam hogy valami rossz történik, alkottam egy ajtót, arra gondotlam hogy Alexhez fog vezetni, de egyszerűen nem bírtam még mindig mozogni, csak a kezemet tudtam kinyujtani egy kicsit, de nem tudtam az ajtó felé egy centit se mozdulni. Elkiáltottam Alex nevét és ott termettem mellette, ahonnan "elraboltak". Aztán volt egy olyan élményem is, amikor ugyanazon a helyen jártam ahol egy barátom. Először megjártam a helyet, aztán elmeséltem annak a barátomnak, aki elmondta, hogy ő is ott járt egyszer, ugyanazt mutatták ott neki amit nekem is, az egy csapda. Ott tükörben azt mutogatják az embereknek, hogy fekete lángok emésztik a testét...................

Tudják ezek rendesen ijesztgetni az embert, lecsapolni az energiáját, halálra ijeszteni.............. Egyszerűen hihetetlen. Nem kell velük foglalkozni. Ha látják, hogy nem érdekel és hogy nem ijedsz be, leállnak. Bizonyos idejig....................