Alfika Creative Commons License 2010.11.26 0 0 29

Túl sok időt szántam rád... Megézegettem korábbi hozzászólásaid, más topikokban... Megdöbbentem... Te nem játszol rá, te tényleg ilyen vagy :) Durva...

 

Te pontosan az a tipikus buta ember vagy, aki miután kiderült, hogy rendesen benézett valamit, ahelyett hogy elismerné, elkezd vagdalkozni, sértegetni másokat. Az előző hozzászólásod már csak arról szól, hogy én milyen vagyok, már szó sincs a telenor díjcsalásáról. Gondolom rájöttél, mégsem lopott meg a telenor, de írni mégiscsak kell valamit, és gondoltad most majd jól leoltom a fickót, mert hát én vagyok én, és egész nap csak szívok, és majd így kompenzálok itt a fórumon, és majd jól odamondok mindenkinek mindenfélét. Láttam, nem csak velem volt vitád már itt a fórumon. Rendszeresen beleakadsz másokba... Talán néha magadba nézhetnél... Tarthatnál némi önvizsgálatot...

 

Alapvetően rosszul viselem ha sértegetnek, ugyanis nem vagyok sem a "pajtás"-od, végképp nem a "picinyed" de az ilyen magadfajtának még azt is elnézem, mert hát elég nagy büntetés az neked, hogy így kell leélned a szánalmas kis életed...

 

Ha gondolod, még irogathatsz ilyen magasröptű, rendkívül szinvonalas, és magas inteligenciát visszatükröző hozzászólásokat, amiben akár a személyemmel kapcsolatos véleményedet fejted ki, nem igazán érdekel...

 

További szép napot!

Előzmény: Törölt nick (28)